info@academatc.com
0AED 0.00

Shopping Cart

close

No products in the cart.

Return to shop
0AED 0.00

Shopping Cart

close

No products in the cart.

Return to shop

Курс “python Для Розробки Та Аналізу Даних”

Навчіться тестувати, налагоджувати, робити виміри та логувати програми. Зрозумійте різницю між потоками, процесами та корутинами. Навчіться обирати правильний підхід для реалізації конкурентності, зважаючи на вимоги. Напишіть простий багатопотоковий додаток і спробуйте створити програму з незалежними процесами.

Ми не розглядатимемо приклади з підручника, а відразу почнемо застосовувати знання на практиці. Вивчимо синтаксис мови, навчимося користуватися бібліотеками, автоматизувати рутинні завдання, писати парсери та прототипувати прості програми. Після 12 занять ви навчитеся кодувати на Python і застосовувати його для розробки та аналізу даних. Вивчите базовий синтаксис мови Python і навчитеся користуватися бібліотеками для аналізу та візуалізації даних. У результаті ― перейдете на новий рівень роботи з даними та закладете фундамент для розвитку в Data Science. Опануйте функції input() і print(), навчіться читати файл і записувати дані в нього за допомогою Python.

Python Для Розробки Та Аналізу Даних

Опануєте принципи ООП на Python, навчитеся писати робочий код, парсити сайти та працювати з HTTP-протоколами. Прокачаєте скіли в мережевому та багатопотоковому програмуванні. За підсумками курсу ― створите прототипи простих додатків. Напишіть мережну програму з використанням сокетів. Навчіться працювати з протоколами HTTP, призначеними для передачі даних. Ознайомтесь із каталогом програмного забезпечення РyРi та бібліотеками мови.

team lead навички

Використовуйте контекстний менеджер для правильного звільнення ресурсів. Навчіться користуватися бібліотеками вакансія Team Lead (WordPress) для роботи з різними форматами даних. Вивчіть можливості та інструменти бібліотеки Pandas.

Python Для Розробки Та Аналізу Даних

Ознайомтеся з різними стратегіями обробки помилок та винятків. Навчіться збуджувати, обробляти та оголошувати винятки.

team lead навички

Опануйте принципи об’єктноорієнтованого програмування для мови Python та навчіться їх застосовувати. Попрактикуйтеся у визначенні та інстанціонуванні класу. Щоби розробити сайт, програму або гру, проаналізувати великі дані або навчити нейромережу ― насамперед потрібно вивчити синтаксис та базові функції Python. Щоби допомогти вам у навчанні — robot_dreams згенерував курс.

Python Для Розробки Та Аналізу Даних

Напишіть код на Python з використанням розгалуження виду if, elif, else та циклів виду for, while. Використовуйте спискове включення Comprehensions для генерації структур даних. Дізнаєтесь, як автоматизувати рутинні завдання за допомогою скриптів Python. Спробуйте написати власні функції та повертати одне або кілька значень. Навчіться використовувати та створювати генератори.

  • Попрактикуйтеся у визначенні та інстанціонуванні класу.
  • Використовуйте спискове включення Comprehensions для генерації структур даних.
  • Щоби допомогти вам у навчанні — robot_dreams згенерував курс.
  • Прокачаєте скіли в мережевому та багатопотоковому програмуванні.
  • Навчіться працювати з основними вбудованими типами даних та вибирати правильні структури даних з огляду на їхні властивості.

Виконайте аналіз та перетворення даних, використовуючи групування, злиття, побудову зведених таблиць та інших інструментів Pandas. Навчіться запускати програми, написані на Python. Ознайомтеся з pipenv, пакетом віртуального оточення для Python.

Python Для Розробки Та Аналізу Даних

Опануйте базовий синтаксис мови та правила форматування вихідного коду. Навчіться імпортувати модулі та бібліотеки Python, а також користуватися вбудованими функціями. Отримаєте безкоштовний доступ до середовища розробки Pycharm від JetBrains на 4 місяці. Базовий синтаксис Python є фундаментом для розвитку в будь-якій сфері IT ― від аналітики до веброзробки та машинного навчання. Robot_dreams згенерував курс, який допоможе вивчити Python з нуля, його основні функції та бібліотеки. Доступ до цього курсу — інвестиція у ваше майбутнє.

Python Для Розробки Та Аналізу Даних

Навчіться працювати з основними вбудованими типами даних та вибирати правильні структури даних з огляду на їхні властивості. Попрацюйте із контейнерами list, tuple, dic, set. Навчіться користуватися операціями з урахуванням їхніх пріоритетів.

Він працює Tech Lead в Bolt та викладає окремий курс “Алгоритми і структури даних” в robot_dreams. Він перевірятиме домашки та консультуватиме https://wizardsdev.com/ вас в окремому чаті, якщо виникнуть складнощі. Розв’яжіть задачі лінійної алгебри, використовуючи масиви та матриці NumPy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *